O nás

Společnost Arboria, s.r.o. se od svého vzniku zaměřuje na tvorbu a údržbu okrasných a přírodních zahrad, komplexní údržbu a zakládání zeleně ve městech, obcích a firemních areálech. Postupně jsme naše služby rozšířili i do dalších oblastí zahradnických služeb a jednou z nich je zakázkové vybavení bytů a kanceláří interiérovými rostlinami.

I v této oblasti jsme maximálně zúročili naši profesní odbornost a individuální přístup ke klientům.

Cílem naší společnosti je plné respektování ekologických principů a také absolutní spokojenost zákazníků, na které je také založena filozofie našeho podnikání.

Sami se čím dál tím častěji setkáváme s komerčností a nekvalifikovaným přístupem, které vytlačují kvalitu a osobní přístup, a proto se zaměřujeme na každého klienta a vyhodnocujeme jeho specifické potřeby tak, aby bylo co nejefektivněji naloženo s jeho finančními prostředky a následné investice byly v souladu nejen s potřebami zákazníků, ale i v maximální možné harmonii s přírodou a životním prostředím.

Obecně tedy platí, že naším hlavním kritériem je profesionální kvalita a odbornost, ale i dokonalá logistika všech poskytovaných služeb. Troufáme si říci, že zejména tím se odlišujeme od naší konkurence, neboť jsme schopni poskytovat vysoce odborné a kvalitní služby za dostupných finančních podmínek.

Pokud máte zájem o vybavení vašeho bytu, domu či kanceláře interiérovými rostlinami, kontaktujte nás a domluvte si s námi nezávaznou návštěvu. Rádi pro vás připravíme řešení a nabídku pro okrášlení a oživení vašich interiérů.